Obecny czas: Śro Sie 04, 2021 10:40 pm

Odpowiedz  [ 1 post ] 
Zewn odbiornik gps+ aplikacja ( android )- jak połączyć..... 
Autor Wiadomość

Post Zewn odbiornik gps+ aplikacja ( android )- jak połączyć.....
Witam,właśnie zakupiłem zewn odbiornik gps "Qstarz" ktory łączy sie z tabletem na androidzie przez blutooth, sparowalem go i sciągnąłem apke "Blutooth gps". Za pośred tej apki i przy włącz lokalizacji tablet extra widzi satelity i ma nad wyraz ok sygnał gps. Jako że jestem taksówkarzem i używam apki "Ops Droid" chcialbym aby ten program pobierał sygnał gps z odbiornika zewn ,a nie z anteny fabrycznej tabletu bo ten jest słaby...W Ops droid mam włącz lokalizacje i gdy zgubię sygnał wypadam z kolejki i nie mogę sie zapisać ponownie...
Chodzi mi o to jak powiązac się za pomocą apki pośredniczącej w odbiorze sygn gps na tablet docelowo z aplikacją OPS DROID- jeśli dobrze rozumuje. Co trzeba zrobić by ops droid pobieral sygnal nie z wbudowanej anteny tabletu a z zewn antey....???
Uzywam aktualnie apke "GPS Locker" i tam mozna powiązac z listy aplikacji na tablecie wybraną apke ktora włącza sie automatycznie po fixie " GPS Locker".....
Bede wdzieczny za pomoc bo ten zewn gps qstarz bluetooth suer trzyma sygnał gps, szybki fix i ogolnie super- ale bezużyteczny w pracy.... pzdr taksówkarz z Way...

Czw Wrz 01, 2016 6:42 pm
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości